186 | DÍVKA S KORÁLOVÝM NÁHRDELNÍKEM
VEJRYCH Rudolf (1882 – 1939)
- starting price: 9 000 CZK
- hammer price: 42 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 60,5 x 41 cm, rámováno, signováno vpravo dole JVejrych.